Rozpis utkání

BASKETBAL 2001/2002 - Výsledky soutěže: II. liga muži  

1.kolo sobota  29.09.2001
SK UP Olomouc        - LokoINTERCONEX Plzeň   76 :  54  ( 40 :  18) 
BK Jihlava           - SKB Rokycany           93 :  73  ( 44 :  46) 
BK ASK Chomutov      - Sokol Hradec Králové   74 :  88  ( 36 :  34) 
BK Teplice           - Spartak Rychnov n.K.   69 :  75  ( 37 :  37) 
TJ Slavia Kroměříž   - BC Kolín              103 :  62  ( 53 :  24) 
Slezan Frýdek-Místek - Sokol Pražský          83 :  71  ( 40 :  35) 
 
2.kolo neděle  30.09.2001
SK UP Olomouc        - SKB Rokycany           98 :  71  ( 54 :  35) 
BK Jihlava           - LokoINTERCONEX Plzeň   74 :  82  ( 36 :  39) 
BK ASK Chomutov      - Spartak Rychnov n.K.   89 :  80  ( 48 :  48) 
BK Teplice           - Sokol Hradec Králové   80 :  97  ( 39 :  43) 
TJ Slavia Kroměříž   - Sokol Pražský         100 :  91  ( 58 :  52) 
Slezan Frýdek-Místek - BC Kolín               92 :  76  ( 45 :  49) 
 
3.kolo sobota  06.10.2001
LokoINTERCONEX Plzeň - BC Kolín               94 :  77  ( 37 :  37) 
SKB Rokycany         - Sokol Pražský          99 :  88  ( 48 :  42) 
Sokol Hradec Králové - TJ Slavia Kroměříž     89 :  87  ( 45 :  38) 
Spartak Rychnov n.K. - Slezan Frýdek-Místek   82 :  85  ( 52 :  40) 
SK UP Olomouc        - BK ASK Chomutov        83 :  56  ( 33 :  31) 
BK Jihlava           - BK Teplice             76 :  65  ( 36 :  35) 
 
4.kolo neděle  07.10.2001
LokoINTERCONEX Plzeň - Sokol Pražský          79 :  70  ( 48 :  28) 
SKB Rokycany         - BC Kolín               98 :  78  ( 39 :  37) 
Sokol Hradec Králové - Slezan Frýdek-Místek   84 :  70  ( 37 :  34) 
Spartak Rychnov n.K. - TJ Slavia Kroměříž     75 : 112  ( 38 :  65) 
SK UP Olomouc        - BK Teplice             88 :  64  ( 44 :  33)
BK Jihlava           - BK ASK Chomutov        69 :  91  ( 37 :  44)
 
5.kolo sobota  03.11.2001
BK ASK Chomutov      - LokoINTERCONEX Plzeň   81 :  75  ( 39 :  45) 
BK Teplice           - SKB Rokycany           76 :  77  ( 38 :  35) 
TJ Slavia Kroměříž   - SK UP Olomouc          92 :  72  ( 38 :  48) 
Slezan Frýdek-Místek - BK Jihlava             80 :  85  ( 36 :  46) 
BC Kolín             - Sokol Hradec Králové   89 :  77  ( 42 :  44) 
Sokol Pražský        - Spartak Rychnov n.K.  106 :  65  ( 56 :  34) 
 
6.kolo neděle  04.11.2001
BK ASK Chomutov      - SKB Rokycany           95 :  97  ( 39 :  54) 
BK Teplice           - LokoINTERCONEX Plzeň   63 :  70  ( 33 :  33) 
TJ Slavia Kroměříž   - BK Jihlava            116 :  79  ( 54 :  37) 
Slezan Frýdek-Místek - SK UP Olomouc          72 :  61  ( 41 :  22) 
BC Kolín             - Spartak Rychnov n.K.   78 :  90  ( 35 :  41) 
Sokol Pražský        - Sokol Hradec Králové   95 :  86  ( 47 :  38) 
 
7.kolo sobota  10.11.2001
SK UP Olomouc        - BK Jihlava             82 :  69  ( 38 :  35) 
BK ASK Chomutov      - BK Teplice            101 :  95  ( 61 :  47) 
TJ Slavia Kroměříž   - Slezan Frýdek-Místek   93 :  72  ( 52 :  38) 
BC Kolín             - Sokol Pražský          92 :  98  ( 42 :  46) 
Sokol Hradec Králové - Spartak Rychnov n.K.   93 :  72  ( 55 :  34) 
LokoINTERCONEX Plzeň - SKB Rokycany           92 : 101  ( 46 :  54) 
 
8.kolo sobota  17.11.2001
LokoINTERCONEX Plzeň - Sokol Hradec Králové   97 :  81  ( 51 :  48) 
SKB Rokycany         - Spartak Rychnov n.K.  101 :  65  ( 45 :  31) 
SK UP Olomouc        - BC Kolín               74 :  82  ( 44 :  41) 
BK Jihlava           - Sokol Pražský          66 :  91  ( 34 :  44) 
BK ASK Chomutov      - TJ Slavia Kroměříž     85 :  93  ( 37 :  53) 
BK Teplice           - Slezan Frýdek-Místek   85 :  94  ( 41 :  58) 
 
9.kolo neděle  18.11.2001
LokoINTERCONEX Plzeň - Spartak Rychnov n.K.   93 :  87  ( 38 :  37) 
SKB Rokycany         - Sokol Hradec Králové   95 :  91  ( 52 :  48) 
SK UP Olomouc        - Sokol Pražský          74 :  68  ( 37 :  34) 
BK Jihlava           - BC Kolín              100 :  75  ( 47 :  45) 
BK ASK Chomutov      - Slezan Frýdek-Místek   85 :  92  ( 43 :  45) 
BK Teplice           - TJ Slavia Kroměříž     85 :  94  ( 38 :  52) 
 
10.kolo sobota  01.12.2001
TJ Slavia Kroměříž   - LokoINTERCONEX Plzeň  114 :  84  ( 62 :  31) 
Slezan Frýdek-Místek - SKB Rokycany           91 :  80  ( 48 :  40) 
BC Kolín             - BK ASK Chomutov        91 : 108  ( 42 :  51) 
Sokol Pražský        - BK Teplice            101 :  73  ( 48 :  47) 
Sokol Hradec Králové - SK UP Olomouc          85 :  73  ( 40 :  25) 
Spartak Rychnov n.K. - BK Jihlava             99 :  65  ( 48 :  37) 
 
11.kolo neděle  02.12.2001
TJ Slavia Kroměříž   - SKB Rokycany           91 :  64  ( 41 :  35) 
Slezan Frýdek-Místek - LokoINTERCONEX Plzeň   83 :  81  ( 46 :  37) 
BC Kolín             - BK Teplice            110 :  96  ( 35 :  50) 
Sokol Pražský        - BK ASK Chomutov        98 :  99  ( 59 :  60) 
Sokol Hradec Králové - BK Jihlava            109 :  58  ( 52 :  35) 
Spartak Rychnov n.K. - SK UP Olomouc          58 :  74  ( 34 :  30) 
 
12.kolo sobota  15.12.2001
SKB Rokycany         - SK UP Olomouc          87 :  77  ( 44 :  38) 
LokoINTERCONEX Plzeň - BK Jihlava             84 :  61  ( 43 :  32) 
Spartak Rychnov n.K. - BK ASK Chomutov        82 :  88  ( 43 :  45) 
Sokol Hradec Králové - BK Teplice             95 :  82  ( 49 :  39) 
Sokol Pražský        - TJ Slavia Kroměříž     82 :  62  ( 44 :  37) 
BC Kolín             - Slezan Frýdek-Místek   81 :  75  ( 43 :  42) 
 
13.kolo neděle  16.12.2001
LokoINTERCONEX Plzeň - SK UP Olomouc          82 :  93  ( 44 :  44) 
SKB Rokycany         - BK Jihlava             88 :  53  ( 45 :  30) 
Sokol Hradec Králové - BK ASK Chomutov       108 :  95  ( 59 :  48) 
Spartak Rychnov n.K. - BK Teplice             94 :  76  ( 46 :  43) 
BC Kolín             - TJ Slavia Kroměříž     77 :  94  ( 45 :  35) 
Sokol Pražský        - Slezan Frýdek-Místek  101 :  74  ( 55 :  38) 
 
14.kolo sobota  12.01.2002
Sokol Pražský        - LokoINTERCONEX Plzeň   92 :  67  ( 51 :  34)
BC Kolín             - SKB Rokycany          104 : 112  ( 39 :  36)
                                             po prodloužení (94:94)
Slezan Frýdek-Místek - Sokol Hradec Králové   76 :  62  ( 41 :  37)
TJ Slavia Kroměříž   - Spartak Rychnov n.K.   91 :  64  ( 51 :  34)
BK Teplice           - SK UP Olomouc          80 :  86  ( 38 :  45)
BK ASK Chomutov      - BK Jihlava            110 :  70  ( 63 :  22)
 
15.kolo neděle  13.01.2002
BC Kolín             - LokoINTERCONEX Plzeň   89 :  75  ( 49 :  45) 
Sokol Pražský        - SKB Rokycany           85 :  88  ( 51 :  40) 
TJ Slavia Kroměříž   - Sokol Hradec Králové   93 :  83  ( 57 :  50) 
Slezan Frýdek-Místek - Spartak Rychnov n.K.  102 :  85  ( 41 :  44) 
BK ASK Chomutov      - SK UP Olomouc          57 :  80  ( 35 :  39) 
BK Teplice           - BK Jihlava             98 :  73  ( 43 :  44) 
 
16.kolo sobota  26.01.2002
SKB Rokycany         - BK ASK Chomutov       101 :  89  ( 53 :  52)
LokoINTERCONEX Plzeň - BK Teplice             84 :  98  ( 36 :  53)
BK Jihlava           - TJ Slavia Kroměříž     86 : 102  ( 47 :  56)
SK UP Olomouc        - Slezan Frýdek-Místek   75 :  58  ( 31 :  26)
Spartak Rychnov n.K. - BC Kolín              103 : 110  ( 46 :  38)
                                      po 3.prodloužení (74, 84, 99)
Sokol Hradec Králové - Sokol Pražský          74 :  73  ( 45 :  41) 

 
17.kolo neděle  02.02.2002
BK Jihlava 	     - SK UP Olomouc          63 :  61  ( 42 :  29)
BK Teplice   	     - BK ASK Chomutov        71 :  78  ( 30 :  36)
Slezan Frýdek-Místek - TJ Slavia Kroměříž     66 :  57  ( 39 :  28)
Sokol Pražský        - BC Kolín   	      91 :  62  ( 38 :  33)
Spartak Rychnov n.K. - Sokol Hradec Králové   87 :  85  ( 46 :  45) 
SKB Rokycany         - LokoINTERCONEX Plzeň   81 :  73  ( 42 :  33)
 
18.kolo sobota  16.02.2002

Spartak Rychnov n.K. - LokoINTERCONEX Plzeň   88 :  84  ( 50 :  54)
Sokol Hradec Králové - SKB Rokycany           93 :  84  ( 48 :  39)
Sokol Pražský        - SK UP Olomouc          75 :  74  ( 29 :  29)
BC Kolín             - BK Jihlava             76 :  83  ( 40 :  47)
Slezan Frýdek-Místek - BK ASK Chomutov        62 :  53  ( 34 :  28)
TJ Slavia Kroměříž   - BK Teplice             85 :  66  ( 48 :  33)

 
19.kolo neděle  17.02.2002
Sokol Hradec Králové - LokoINTERCONEX Plzeň  98 :  87  ( 55 :  34)
Spartak Rychnov n.K. - SKB Rokycany          92 :  98  ( 43 :  48)
BC Kolín             - SK UP Olomouc         58 :  85  ( 39 :  47)
Sokol Pražský        - BK Jihlava            55 :  83  ( 26 :  39)
TJ Slavia Kroměříž   - BK ASK Chomutov       82 :  77  ( 54 :  49)
Slezan Frýdek-Místek - BK Teplice            93 :  95  ( 40 :  44)
					po prodloužení ( 83 :  83)
 
20.kolo sobota  02.03.2002
SKB Rokycany         - TJ Slavia Kroměříž    82 :  93  ( 37 :  49)
LokoINTERCONEX Plzeň - Slezan Frýdek-Místek 103 :  72  ( 46 :  32)
BK Teplice           - BC Kolín              85 :  86  ( 44 :  44)
BK ASK Chomutov      - Sokol Pražský         53 :  91  ( 20 :  48)
BK Jihlava           - Sokol Hradec Králové  82 :  84  ( 48 :  29)
SK UP Olomouc        - Spartak Rychnov n.K.  88 :  78  ( 39 :  39)
 
21.kolo neděle  03.03.2002
LokoINTERCONEX Plzeň - TJ Slavia Kroměříž   101 :  75  ( 43 :  42)
SKB Rokycany         - Slezan Frýdek-Místek 104 :  99  ( 90 :  90)
BK ASK Chomutov      - BC Kolín              91 :  80  ( 43 :  37)
BK Teplice           - Sokol Pražský        117 :  83  ( 62 :  44)
SK UP Olomouc        - Sokol Hradec Králové  63 :  78  ( 33 :  32)
BK Jihlava           - Spartak Rychnov n.K.  96 :  70  ( 60 :  35)
    

BASKETBAL 2001/2002 - II. liga muži: nesehrané zápasy

všechny zápasy základní části již byly odehrány